svadobny fotograf

VIAC FOTOGRAFIÍ Z KATEGÓRIE SVADBA V BLOGU >>

Svadobná fotografia patrí medzi moje najoblúbenejšie témy. Zážitky svadobného dňa sú neopakovateľné a obrázky týchto momentov pre Vás vyhotovím s profesionálnou zručnosťou.

Pred svadbou si so snúbencami naplánujeme stretnutie, preberieme priebeh ich svadobného dňa, časový harmonogram a dohodneme aj najvhodnejší čas na fotenie portrétnych fotografií. Stretnutie je dôležité aj preto, aby sme sa osobne spoznali.

Wedding foto:

Svadobná fotografia patrí k náročnejším žánrom fotografie, je to zmes reportážnej, portrétnej, umeleckej fotografie, kde fotograf trávi so svadobčanmi niekedy aj 19hod. od ranných príprav až po skoré ranné hodiny. Počas celej doby je vždy sústredený na zachytenie neopakovateľných situácií. Ako fotograf reaguje v týchto situáciách a ako vie okamihy zvečniť, aby boli fotky plné života je obraz jeho talentu, skúseností a v neposlednom rade aj jeho nadšenia pre prácu.

Výber svadobného fotografa je dôležitým krokom ktorý si snúbenci nie vždy uvedomujú v plnej miere. Svadba môže byť naplánovaná do najmenšieho detailu, svadobné šaty, topánky, kytica, svadobný účes, oblek, prstienky, svadobná výzdoba, svadobný obrad, zábava… no zvečnenie všetkej nádhery na ktorú ste vynaložili toľko úsilia je na svadobnom fotografovi do ktorého vkladáte svoju dôveru. Z Vášho svadobného dňa Vám zostanú spomienky a momenty zachytené na fotografiách Vám ich budú pripomínať celý život. Svadobný fotograf patrí k neoddeliteľnej súčasti Vášho vysnívaného dňa a ten sen zvečnený v obrázkoch pre Vás rád vytvorím.
Ponúkam Vám svadobné fotografie na vysokej úrovni s ich dušou, citom, zážitkom, zvečneným okamihom Vášho života.

Ing.Marián Drinka