Fotobúdka

ČO JE LUXURY EVENT FOTO BOX ?

Luxusná fotobúdka dôkladne vyhotovená s dôrazom na každý jednotlivý detail. Vo svojom vnútri tento jedinečný fotoautomat ukrýva moderné technológie, ktoré posúvajú hranice zábavy. Voláme ho tiež FÚZAČ. Fotí, tlačí a zabáva všetkých, ktorí sú nablízku.

FÚZAČ – NÁŠ ČAROVNÝ STROJ

FÚZAČ má v sebe zabudované dve dotykové obrazovky ktoré sú určené pre maximálne využitie a zhotovenie čo najväčšieho počtu snímok a následnej tlače fotografií. Obrazovka, ktorá je na strane spolu s objektívom slúži pre tých, ktorí sa v danom momente fotia a druhá obrazovka, ktorá je umiestnená na druhej strane je určená pre tých, ktorí si vyberajú a tlačia fotografie. Takto nevznikne pred objektívom zdržanie z dôvodu výberu fotiek pre tlač.

Nastaviteľná výška: náš FÚZAČ má polohovacie nohy, vďaka ktorým je možné meniť výšku objektívu a fotiť tak detskú oslavu, alebo ples pre dospelých. Výšku je možné zmeniť behom niekoľkých sekúnd.

FOTKY

Fotky máte ihneď v rukách. Odniesť si takto vytlačenú fotografiu so sebou z nezabudnuteľnej akcie teší každého a tieto úsmevné momenty si zapamätáte ešte veľmi dlho. Počet vytlačených fotografií je neobmedzený počas celej doby prenájmu. Fotky si môžete poslať tiež na e-mail.

GRAFIKA FOTIEK

Návrh grafiky na fotkách je konzultovaný s vami a takto pripravíme presne to čo máte vysnívané. Napríklad grafika s logom, menami, textom, tiež design podľa vašich firemných pravidiel, atď…

REKVIZITY

Rôzne témy večierkov sú pre nás potešením a radi zabezpečíme rekvizity na mieru. Tešiť sa budete aj z našich ručne robených originálnych rekvizít. Ak preferujete fotenie vážnej spoločenskej udalosti bez rekvizít, náš Luxury Event Foto Box je pripravený aj pre takúto formu prezentácie.

FOTOPOZADIE

Pekne navrhnuté fotopozadie poukáže na atmosféru samotnej akcie a dotvorí design fotky.

ČO POTREBUJE NÁŠ FÚZAČ NA VAŠEJ PÁRTY?

Zopár maličkostí je predsa len potrebných.

Priestor : plocha o rozmere 3m x3m,  výška stropu minimálne 2,2m

Elektrická zásuvka 230 V

PRÍPRAVA

O všetko sa postará náš tím, ktorý príde na vašu akciu o 1 hodinu skôr, aby tak zabezpečil kompletnú inštaláciu a uvedenie do prevádzky.

OBSLUHA

Naši asistenti sa postarajú o všetko potrebné a pomôžu hosťom s fotením a tlačou.

AKO SA DOSTANETE KU VŠETKÝM FOTKÁM PO AKCII?

Všetky fotky vám pošleme na stiahnutie v plnej veľkosti a znovu si ich sami môžete vytlačiť.

 

ROZŠÍRENÁ PONUKA

Ak by ste požadovali na svojej akcii fotografa s tlačiarňou, ktorý sa pohybuje v priestore a následne tlačí fotografie, zabezpečíme pre vás za poplatok aj túto možnosť.

KONTAKT

+ 421 902 331 830